Hakkımızda
HAKKIMIZDA

Her başarı ilk başta bir hayaldi. En büyük çınar bir dalda, en güzel kuş bir yumurtada saklıdır. Hayaller de gerçeklerin tohumu ve yumurtasıdır. D.Carnegie

Aslında bir hayal ile başladı bu yolculuk. Çoğu zaman hayal olarak kalacağına inandırdı şartlar. Ama içimizde ki vazgeçilmez tutku bizi sürükledi. Her defasında başka yere fırlattı rüzgar ama yine hedeften hiç şaşmadık. Belirlediğimiz standartları bizimle çalışanlar çok sevdi. Hiç alışmadık bir şeye, hep yenisi ve daha iyisi de olmalı dedik. Sunduğumuz hizmet değil, kendimiz için yaptığımız büyük bir memnuniyettir.

1999 yılından bu yana bir çok yazılım ve tasarım işine imza atmanın haklı grurunu yaşıyoruz. Bu alanda oluşturduğumuz kurumsal yapının temelinde tecrübelerimiz vardır. Bir çok kurumsal firma ile ortak projelere imza attık. Biz işimizi severek yapıyoruz ve biliyoruz ki, severek yaptığımız her işin arkasında başarı vardır. Çok zor şartlarda oluşturduğumuz bir çok uygulamamızın kullanıcısına sağladığı katma değer bize bu gücü vermiştir.

 

Her zaman yenilik arayışında olmamız bizi başarıya taşıdı. Kadrolarımız yönetilen değil, katma değer sağlayan bireylerden oluştuğundan hep güçlü yapılar çıktı ortaya. İşlerimiz takım kurgusunda, özenle yapıldı. İşte tam da bu nedenle hizmet sağlayan olarak hizmetlerimizden faydalanan müşterilemizin memnuniyeti bu kadar yüksek seviyelerde. 

Vizyonumuz

1999 – Flash desteklemeyen tarayıcılar için, GIF resimler.

 

Zamanın şartlarından bağımsız olarak sürekli kendini yenileyerek, hizmet sağlamaktır. Sunduğumuz hizmetler için yürekten teşekkürdür yaptığımız işin bedeli.

 

2012 – HTML5 Nihayet Karşıladı bizi.

 

Yaptığımız her işin arkasında olarak sürekli geliştirmek ve hep daha iyiye taşımaktır. Bizimle çalışan Müşterilerimizi sektörlerinde farklı kılmak.

Misyonumuz

Geçmişten çok geleceği düşünmeliyiz, çünkü bundan sonra orada yaşayacağız. -Thomas Browne

 

Sektör de daimi yeni soluk taşıyan, öncü bir kuruluş olmaktır. Her defasında istenmeden sunabilen, kabiliyetli kadrolarıyla sorun yaratan değil sorunlara hükmeden bir güç olmaktır. Bu güç müspet kurallar çerçevisinde Müşterilere Güven vermeyi başardığında misyonumuz gerçekleşecektir.