Entegrsayon
KVK Sanal Pos Ödeme Entegrasyonu Geliştirilmiştir.

Türkiye'nin en büyük GSM ürünleri distribütörlerinden KVK'nın ürünlerinin satışını yapan e-ticaret siteleri için, müşterilerin ödemelerinin doğrudan KVK sanal posları üzerinden KVK'da bulunan cari hesaplarına aktarılabileceği Sanal Pos Entegrasyonu geliştirilmiştir.

Bu entegrasyon sayesinde, KVK sanal poslarını kullanan e ticaret siteleri, ayrıca bankalar ile iletişime geçip, sanal pos almadan, KVK'da bulunan tüm sanal posları kullanabilecekler, düşük oranlarla çok uygun taksit seçeneklerini müşterilerine sunabileceklerdir.

Aynı zamanda kendi sanal posu da bulunan e-ticaret siteleri, istedikleri zaman KVK sanal poslarından, istedikleri zaman kendi poslarından ödemeleri alabileceklerdir.

KVK sanal pos kullandırma limiti olarak en fazla 1750 TL'ye kadar olan siparişlere izin vermektedir. Bu tutardan daha fazla olan siparişlerde postan çekim yapılamamaktadır. KVK bu konuda geliştirme yapmakta, bu çalışma tamamlandığında, bu tutarın üzerinde olan siparişler 3D Secure olarak çekilebilecektir. KVK kendi çalışmasını tamamladıktan sonra, Biticaret e-ticaret sisteminde bu geliştirme ile ilgili düzenlemeler yapılacaktır.
Ucuzu XML Entegrasyonu

Xml global kullanılan ve herhangi iki veritabanı, e-ticaret sistemi, web uygulamaları yada windows uygulamaları arasında bilği paylaşımı yapabilen ortak bir global teknolojidir.

Günümüzde en çok e-ticaret sistemleri, b2b , b2c, uygulamalarında ürün, stok, gibi bilgilerin anlık paylaşılabildiği bir teknolojidir. Eğer internet toptancısı iseniz yani b2b yapıyorsanız ve dışarıdaki sistemler ile entegre olacaksanız bu teknolojiyi kullanmakta fayda vardır. Hem güvenli bir e-ticaret sistemine sahip olursunuz. Hemde kolayca ve hızlıca stok ve envanter bilgilerinizi yada istediğiniz bilgilerinizi b2c siteleri ile entegre edebilirisiniz.

B2c Sistemi kullanacaksanız binlerce ürünü manuel girmek yerine, sisteme xml entegrasyonları ile hızlıca entegre edebilir. Güncel stok ve envanter bilgileri ile çalışabilirsiniz. Tabiki burada bahsedilen e-ticaret için xml entegrasyonu olduğundan, sadece ürün ve stok bilgileri değil e-ticaret sisteminin istemiş oldugu tüm bilgiler mevcuttur.
Cimri Entegrasyonu

Cimri.com ürün fiyatlarının ve aynı zamanda teknik özelliklerinin de karşılaştırabildiği bir fiyat karşılaştırma sitesidir. Akıllı E-ticaret Entegre paketi sayesinde tüm ürünlerinizin Cimri.com üzerinde de yayınlanabilmesini sağlarsınız.
Kaç Lira Fiyat Karşılaştırma Entegrasyonu

Kac-lira.com ürün fiyatlarının karşılaştırabildiği bir fiyat karşılaştırma sitesidir. Tüm ürünlerinizin Kac-lira.com üzerinde de yayınlanabilmesini sağlayabilir tüketicilere sunabilirsiniz. Kac-Lira.Com Türkiye'nin güvenilir fiyat karşılaştırma sitesidir.

Kac-Lira.Com ile sanal mağazalar ürünlerini listeyerek satışlarını arttırır, bireysel ziyaretçiler ise en avantajlı şekilde alışveriş yapabilmek için fiyat karşılaştırması yapabilirler.
Genpa Sanal Pos Ödeme Entegrasyonu Geliştirilmiştir.

Türkiye'nin en büyük GSM ürünleri distribütörlerinden GENPA'nın ürünlerinin satışını yapan e-ticaret siteleri için, müşterilerin ödemelerinin doğrudan GENPA sanal posları üzerinden GENPA'da bulunan cari hesaplarına aktarılabileceği Sanal Pos Entegrasyonu geliştirilmiştir.

Bu entegrasyon sayesinde, GENPA sanal poslarını kullanan e ticaret siteleri, ayrıca bankalar ile iletişime geçip, sanal pos almadan, GENPA'da bulunan tüm sanal posları kullanabilecekler, düşük oranlarla çok uygun taksit seçeneklerini müşterilerine sunabileceklerdir.

 Aynı zamanda kendi sanal posu da bulunan e-ticaret siteleri, istedikleri zaman GENPA sanal poslarından, istedikleri zaman kendi poslarından ödemeleri alabileceklerdir.